Hakkımızda

borkonut-logo
BORKONUT İNŞAAT, kurulduğu 1996 yılından bugüne kadar kendi konsept projelerini geliştirerek modern, estetik, güvenli ve standartlara uygun yaşam alanlarının üretimini gerçekleştirmektedir. Gelecekteki modern mimari kültürü en yaşanabilir tasarımları ile günümüze getirmeyi misyon edinmiştir. Uyguladığı projelerde kaliteye gösterdiği hassasiyet ile sektörün lideri konumuna gelmiştir.

BORKONUT İNŞAAT, kamuda ve özel sektörde sosyal hizmet kompleksleri, sağlık kompleksleri, konut projeleri, sanayi tesisleri, iş merkezleri gibi uzmanlık ve deneyim gerektiren çok elit taahhütleri başarı ile gerçekleştirmektedir.

BORKONUT İNŞAAT, zengin makina parkı, deneyimli kadrosu ve sosyal yaşam alanlarına işlev kazandıran geleceğe yatırım değeri katan yeni projeleriyle; sektöre yeni değerler kazandırarak büyüme hedeflerini sürdürmektedir.

BORKONUT İNŞAAT, müşterilerin ve çalışanlarının memnuniyetini artırarak bölgesinin ve ülkesinin kalkınmasına sağladığı katkılar sayesinde sosyal sorumluluğunu da yerine getirmenin gurur ve gücü ile gelecekte de sektörün lider firmaları arasında yer alacaktır.

Topluma kazandırılan her bir yatırımın insanlığa ve yaşama sunulan en büyük değer olduğu bilinciyle geleceği planlamak için oluşturduğumuz projeleri; kurumsal yapımız ve tüm çalışanlarımız ile birlikte etik değerlerimiz, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda daima daha ileriye taşımaktır.

BORKONUT İNŞAAT kurulduğu ilk günden bugüne kadar; modern yaşama uygun, doğayla ve insanla barışık, topluma faydalı, kendi konsept proje ve üretimleriyle geleceğin mimarisini günümüze taşımayı misyon edinmiştir.

Borkonut Center | Samsunun Havasını Değiştiriyoruz