PROJE HAKKINDA

Samsun’da ilklerin öncüsü BORKONUT İNŞAAT, ofis ve residence özelliklerini üstün bir incelikle bir araya getirdiği yeni projesi “Borkonut Center Office & Suites“ ‘in kapılarını aralıyor. Güvenli ve estetik konut projeleri ile sektörün öncüsü BORKONUT İNŞAAT’ın yeni projesi “Borkonut Center Office & Suites” Samsun’un İlkadım ilçesinde Adalet Sarayı, Piazza Alışveriş Merkezi, Doğu Park, Tenis Kulübü, Samsun Spor Tesisleri, raylı sistem gibi önemli merkezlere yürüyüş mesafesinde, şehrin tam kalbinde yer alıyor..

Ofis ve residence özelliğini muhteşem bir uyumla bir araya getiren “Borkonut Center Office & Suites”, yaşanabilir konforlu ve seçkin alanları ve iş merkezi özelliği ile yatırımcısının yüzünü fazlasıyla güldürecek. Lokasyon özelliği, özel ve modern mimarisi, zengin içeriği ve tüm ihtiyaçlara göre planlanmış tasarımı ile “Borkonut Center Office & Suites”, yalnız Samsun’un değil bölgenin göz bebeği olacak.

Bu ayrıcalıklı merkezde olan herkes; ilklerin dünyasına adım atacak, ticaret hacmini ileriye taşıyacak, hayatını kolaylaştıracak ve geleceğin dünyasında kendine kalıcı bir yer edinmiş olacak.
Güvenliği, konforu, tüketici dostu teknolojisi, hayatı keyifli kılan sosyal alanları, güçlü yatırım özelliği ve kalıcılığı ile “Borkonut Center Office & Suites”,

Samsun’da İşin ve hayatın yeni merkezi olacak!…

A1A2A4

Borkonut Center | Samsunun Havasını Değiştiriyoruz